Wysyłka gratis
powyżej 300zł
Gwarancja
12 miesięcy
14 dni
Na zwrot
Wysyłka
w 24h
Profesjonalna
obsługa
100% produkty
oryginalne

Tarcze Hamulcowe BREMBO FLOATING

Wróć
Obniżka! Tarcze Hamulcowe BREMBO FLOATING

2 807,25 zł

5 614,50 zł

-5%

2 955,00 zł brutto

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 2 751,20 zł

Dostępny w magazynie:
realizacja 24h


Producent tarcz i klocków do samochodów - Brembo


Oś przednia

sztuki

09.8880.23

Informacje techniczne

Parametry:

Wentylowana

5

Wymiary:

390mm

76mm

36mm

Informacje o produkcie

Tarcze Brembo 2-częściowe pływające zostały stworzone w celu poprawy skuteczności hamulców. Nacięcia i/lub nawiercenia które posiadają tarcze, zwiększają wydajność hamulców szczególnie podczas deszczu - odprowadzają one wilgoć i parę wodną, dzięki czemu współczynnik tarcia jest zawsze na wysokim poziomie. Dodatkową funkcją nacięć jest oczyszczanie okładziny ciernej klocka, oraz odprowadzanie gorących gazów powstających podczas hamowania. Dzięki temu zjawisko fadingu hamulców nie występuje tak szybko jak w przypadku tarcz gładkich. Oczywiście nie należy zapominać o doborze odpowiednich klocków hamulcowych które mają kolosalne znacznie dla wytrzymałości i skuteczności układu hamulcowego. Dodatkowo w przypadku tarcz o konstrukcji 2-częściowej rotor tarczy jest niezależną częścią od dzwonu, dzięki czemu niwelowane są naprężenia termiczne występujące przy nagrzewaniu tarczy. Kolejną zaletą tarcz pływających jest obniżenie ich masy poprzez zastosowanie aluminiowego dzwonu, co jest bardzo korzystne ze względu na obniżenie całej masy nieresorowanej samochodu.

HC High Carbon - Tarcze wykonane z żeliwa wysokonawęglanego charakteryzują się znacznie bardziej cichą pracą w stosunku do tarcz wykonanych ze standardowego żeliwa. Dodatkowo tarcze wysokonawęglane są bardziej odporne na wichrowanie, a także wykazują większą stabilność termiczną przez co skracają drogę hamowania. W wersji high carbon są dostępne wybrane referencje, o to czy dana tarcza posiada HC należy zapytać sprzedawcy.

PVTPVT (pillar venting technology) - Opatentowana przez firmę Brembo wentylacja PVT poprawia skuteczność chłodzenia tarcz hamulcowych nawet o 40% w stosunku do tarcz z tradycyjną, żebrową wentylacją. Dzięki temu tarcze są bardziej odporne na odkształcenia termiczne oraz pękanie. W wentylację PVT wyposażone są tylko wybrane referencje, o to czy dana tarcza posiada wentylację PVT należy zapytać sprzedawcy.

UVTarcze hamulcowe Brembo pokrywane są specjalną powłoką antykorozyjną. Wszystkie miejsca które nie mają kontaktu z klockiem hamulcowym są zabezpieczone antykorozyjnie, przez co tarcze dłużej wyglądają jak nowe. Tarcze lakierowane nie wymagają odtłuszczania przy montażu, dzięki czemu ich montaż jest szybszy i mniej kosztowny. Lakierowane są tylko wybrane referencje, o to czy dana tarcza jest z powłoką antykorozyjną należy zapytać sprzedawcy.

Dlaczego warto postawić na tarcze i klocki hamulcowe Brembo?

Brembo to producent z wieloletnim doświadczeniem. Od 1964 roku jest to jedna z najbardziej cenionych przez Klientów marek motoryzacyjnych, której produkty zna każdy kierowca. Doświadczenie w tworzeniu klocków hamulcowych czy tarcz zostało zbudowane podczas współpracy z osobami zajmującymi się sportami motorowymi, dzięki czemu produkty Brembo spełniają wymagania Klientów ceniących jakość, trwałość i skuteczność.

Brembo – produkty stworzone w oparciu o najwyższe standardy.

Produkty Brembo zostały zaprojektowane przez fachowców w dziedzinie motoryzacji oraz wykonane z najwyższą starannością. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi, zapewniającemu najwyższą jakość produkcji Klienci mogą mieć pewność, że otrzymują klocki i tarcze, które zagwarantują bezpieczeństwo podczas hamowania.

Jeśli szukają Państwo zaufanego dostawcy tarcz i klocków hamulcowych na oś przednią lub tylną marki Brembo – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, dokładając starań, aby spełnić oczekiwania Klientów poszukujących najwyższej klasy rozwiązań.