Wysyłka gratis
powyżej 300zł
Gwarancja
12 miesięcy
14 dni
Na zwrot
Wysyłka
w 24h
Profesjonalna
obsługa
100% produkty
oryginalne

Wróć Klocki Hamulcowe ATE CERAMIC

Nowy Klocki Hamulcowe ATE CERAMIC

237,00 zł

13.0470-7181.2

Na zamówienie:
czas realizacji 30 dni


Oś przednia

komplet/y

Informacje techniczne

Informacje o produkcie

Ceramiczne klocki ATE oparte są na komponentach najnowszej myśli technologicznej w których włókna metaliczne zastąpiła ceramika. W porównaniu z tradycyjnymi klockami prawie nie generują pyłu hamulcowego. Dzięki temu felgi samochodu pozostają czyste i lśniące. Dodatkowo klocki Ate Ceramic podczas hamowania tworzą unikalny "film" trący, a to powoduje, że także tarcze hamulcowe mają znacznie wydłużoną żywotność. Dzięki ceramicznym klockom hamulcowym hamowanie jest znacznie cichsze i dużo bezpieczniejsze. Kocki te pracują od „zimnych” hamulców a ich maksymalna temperatura pracy jest zbliżona do standardowych klocków. Nie należy mylić tych klocków ze sportowymi układami ceramicznymi. Są to bardzo dobre klocki do codziennej jazdy.


ATE to jeden z największych na świecie producentów wysokiej jakości komponentów i kompletnych rozwiązań do układów hamulcowych samochodów osobowych. Jest głównym dostawcą części na pierwszy montaż dla wielu marek aut. Na rynku zamienników zajmuje pierwsze miejsce w Niemczech i drugie w Europie. ATE zostało założone w Niemczech na przełomie XIX i XX wieku przez Alfreda Tevesa i szybko stało się cenioną i szanowaną marką. Aktualnie firma ma swoje przedstawicielstwa w 75 krajach na całym świecie. O zaawansowaniu produktów ATE świadczy ilość typów mieszanek klocków hamulcowych pozostających w ciągłej produkcji. Jest ich aż 160. Wszystko po to, żeby zawsze mieć pewność, że gdy wybieramy produkt ATE będzie on identyczny lub lepszy jakościowo od produktu fabrycznego.

TecIdentify

TecIdentify został wprowadzony w grupie ATE z powodu zalewających Europę nieoryginalnych produktów. Dzięki zastosowaniu zabezpieczenia w postaci unikalnego kodu oraz hologramu można w prosty sposób odróżnić niskiej jakości części od markowych produktów Ate. Wszystkie artykuły sprzedawane w naszym sklepie posiadają wyżej wymienione zabezpieczenia, dzięki temu możecie mieć Państwo stuprocentową pewność, że otrzymacie pełnowartościowe, oryginalne produkty Ate. Kliknij, aby sprawdzić oryginalność produktu ATE