Wysyłka gratis
powyżej 300zł
Gwarancja
12 miesięcy
14 dni
Na zwrot
Wysyłka
w 24h
Profesjonalna
obsługa
100% produkty
oryginalne

Wróć Klocki Hamulcowe ATE ORIGINAL

169,00 zł

13.0460-5645.2

Dostępny w magazynie:
realizacja 24h


Oś przednia

komplet/y

Informacje techniczne

Informacje o produkcie

Klocki hamulcowe ATE Original to produkty najwyższej jakości. Świadczyo tym fakt, że są one wykożystywane przez wielu producentów samochodów jako fabryczne wyposażenie. Produkty ATE znacznie przewyższają wprowadzoną w EU normę ECE-R90 w której zapisane są parametry jakie muszą spełniać klocki hamulcowe. Dodatkowo należy wpomnieć, że wewnętrzne specyfikacje ATE są znacznie bardziej restrykcyjne niż dyrektywa ECE. Kupując klocki ATE ma się pewność, że jakość hamowania będzie taka sama lub wyższa niż na produktach fabrycznych.


ATE to jeden z największych na świecie producentów wysokiej jakości komponentów i kompletnych rozwiązań do układów hamulcowych samochodów osobowych. Jest głównym dostawcą części na pierwszy montaż dla wielu marek aut. Na rynku zamienników zajmuje pierwsze miejsce w Niemczech i drugie w Europie. ATE zostało założone w Niemczech na przełomie XIX i XX wieku przez Alfreda Tevesa i szybko stało się cenioną i szanowaną marką. Aktualnie firma ma swoje przedstawicielstwa w 75 krajach na całym świecie. O zaawansowaniu produktów ATE świadczy ilość typów mieszanek klocków hamulcowych pozostających w ciągłej produkcji. Jest ich aż 160. Wszystko po to, żeby zawsze mieć pewność, że gdy wybieramy produkt ATE będzie on identyczny lub lepszy jakościowo od produktu fabrycznego.

TecIdentify

TecIdentify został wprowadzony w grupie ATE z powodu zalewających Europę nieoryginalnych produktów. Dzięki zastosowaniu zabezpieczenia w postaci unikalnego kodu oraz hologramu można w prosty sposób odróżnić niskiej jakości części od markowych produktów Ate. Wszystkie artykuły sprzedawane w naszym sklepie posiadają wyżej wymienione zabezpieczenia, dzięki temu możecie mieć Państwo stuprocentową pewność, że otrzymacie pełnowartościowe, oryginalne produkty Ate. Kliknij, aby sprawdzić oryginalność produktu ATE