Wysyłka gratis
powyżej 300zł
Gwarancja
12 miesięcy
14 dni
Na zwrot
Wysyłka
w 24h
Profesjonalna
obsługa
100% produkty
oryginalne

Wróć Tarcze Hamulcowe BREMBO COMPOSITE

633,00 zł

1 266,00 zł

09.C394.13

Dostępny w magazynie:
realizacja 24h


Oś przednia

sztuki

Informacje techniczne

Parametry:

Wentylowana

5

Wymiary:

370mm

73mm

30mm

Informacje o produkcie

Brembo Composite to tarcza składająca się z dwóch części - stalowego lub aluminiowego dzwonu oraz żeliwnego rotora. Unikalna konstrukcja pozwala za zredukowanie masy tarczy w porównaniu do tradycyjnych wyrobów wykonanych z jednego odlewu żeliwa, dzięki temu zmniejsza się masa nieresorowana oraz efekt żyroskopowy - oznacza to, że elementy zawieszenia pracują optymalnie, co przekłada się na zmniejszone zużycie oraz większy komfort podróżowania, dodatkowo samochód lepiej przyspiesza i zwalnia. Materiały użyte do produkcji oraz najwyższa jakość wykonania gwarantują bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa oraz bezproblemowy okres użytkowania. Tarcze hamulcowe Brembo Composite doskonale współpracują zarówno ze standardowymi klockami hamulcowymi jak również z klockami o podwyższonych parametrach.

HCHigh Carbon - Tarcze wykonane z żeliwa wysokonawęglanego charakteryzują się znacznie bardziej cichą pracą w stosunku do tarcz wykonanych ze standardowego żeliwa. Dodatkowo tarcze wysokonawęglane są bardziej odporne na wichrowanie, a także wykazują większą stabilność termiczną przez co skracają drogę hamowania.

PVTPVT (pillar venting technology) - Opatentowana przez firmę Brembo wentylacja PVT poprawia skuteczność chłodzenia tarcz hamulcowych nawet o 40% w stosunku do tarcz z tradycyjną, żebrową wentylacją. Dzięki temu tarcze są bardziej odporne na odkształcenia termiczne oraz pękanie. W wentylację PVT wyposażone są tylko wybrane referencje, o to czy dana tarcza posiada wentylację PVT należy zapytać sprzedawcy.

UVTarcze hamulcowe Brembo pokrywane są specjalną powłoką antykorozyjną. Wszystkie miejsca które nie mają kontaktu z klockiem hamulcowym są zabezpieczone antykorozyjnie, przez co tarcze dłużej wyglądają jak nowe. Tarcze lakierowane nie wymagają odtłuszczania przy montażu, dzięki czemu ich montaż jest szybszy i mniej kosztowny. Lakierowane są tylko wybrane referencje, o to czy dana tarcza jest z powłoką antykorozyjną należy zapytać sprzedawcy.

Brembo - produkuje tarcze hamulcowe od 1964r. Jest to jedna z najbardziej uznanych marek w motoryzacji. Jeżeli zapytasz kogoś o firmę produkującą hamulce od razu na myśl przychodzi Brembo. Brembo to doświadczenie wyniesione z najwyższej klasy sportów motorowych wprost do Państwa samochodu. Stosując produkty marki Brembo mamy pewność, że zostały one wykonane z najwyższą starannością i zaprojektowane przez zespół najlepszych specjalistów w tej dziedzinie. Aktualnie produkty Brembo w dużej mierze wytwarzane są w nowo oddanej fabryce Brembo w Dąbrowie Górniczej - nowoczesny sprzęt używany do produkcji zapewnia doskonałą jakość produktów.