Wysyłka gratis
powyżej 300zł
Gwarancja
12 miesięcy
14 dni
Na zwrot
Wysyłka
w 24h
Profesjonalna
obsługa
100% produkty
oryginalne

Tarcze Hamulcowe ZIMMERMANN FORMULA Z

Wróć
Obniżka! Tarcze Hamulcowe ZIMMERMANN FORMULA Z

2 955,54 zł

5 911,08 zł

-7%

3 178,00 zł brutto

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 2 994,60 zł

Dostępny w magazynie:
realizacja 24h


Producent tarcz i klocków do samochodów - ZIMMERMANN


Oś przednia

sztuki

460.1557.75

Informacje techniczne

Sprzedawane jako lewa + prawa (460.1557.75 / 460.1558.75)

Zamiennik nr OE:

955 351 401 60 [PORSCHE]
955 351 401 61 [PORSCHE]
958 615 301 [PORSCHE]
955 351 402 60 [PORSCHE]
955 351 402 61 [PORSCHE]
958 615 302 [PORSCHE]

Parametry:

Wentylowana

5

Wymiary:

380mm

68mm

38mm

Informacje o produkcie

Gładka tarcza hamulcowa "Formula Z" firmy Zimmermann została zaprojektowana z myślą o optymalnymch osiągach hamowania przy wysokim obciążeniu mechanicznym i cieplnym. Dwuczęściowa tarcza hamulcowa opracowana przez firmę Zimmermann spełnia zwiększone wymogi bezpieczeństwa związane z tuningiem silnika oraz optymalizacją struktur podwozia. Zimmermann Formula Z to znakomite osiągi hamowania, brak zniekształceń i rys powstających przy wysokich temperaturach, znaczna oszczędność wagi zmniejszająca ciężar nieresorowany, ruchome mocowanie umożliwiające rozprężanie poprzeczne tarczy przy względnie dużych obciążeniach, zapobiegające ekranowaniu i zwiększające odporność na pęknięcia powstałe w wyniku działania ciepła, zapobieganie przed przegrzaniem poprzez optymalny układ kanałów wentylacyjnych, 1:1 możliwości wymiany oryginalnej tarczy, ogólny certyfikat ABE dostarczany z tarczą, nie wymagane jakiekolwiek zmiany przy tuningu hamulców.

COAT Z - Firma Otto Zimmermann oferuje ekskluzywne tarcze hamulcowe w wersji z powłoką antykorozyjną o nazwie "Coat Z - Anti - Corrosion". Dzięki zastosowanej powłoce tarcza nie ulega szybkiej korozji w miejscach w których nie styka się z klockiem hamulcowym dzięki czemu dłużej wygląda jak nowa. Niniejszym zaspokaja potrzebę uzyskania bardziej atrakcyjnego wyglądu. 

Zimmermann – producent solidnych tarcz i klocków hamulcowych

Od ponad 50 lat Otto Zimmermann opracowuje, produkuje i sprzedaje wysokiej jakości części samochodowe przeznaczone dla zakładów motoryzacyjnych oraz na wolny rynek części zamiennych. Od czasu przeniesienia siedziby z Eppingen do Sinsheim w 1990 Otto Zimmermann GmbH systematycznie rozszerza swoją bazę administracyjną, moce produkcyjne i powierzchnię magazynową, która wynosi dziś ponad 17 000 metrów kwadratowych. Początek XXI wieku przyniósł firmie sukces w postaci Otto Zimmermann Truck – marki, która od tego momentu odpowiedzialna była wyłącznie za produkcję części do pojazdów dostawczych.

Dziś firma Otto Zimmermann to wciąż gigant produkcyjny, który stale umacnia swoją pozycję na rynku. Części pochodzące z ostatnich linii produkcyjnych wykonywane są zgodnie z najwyższymi standardami stosowanymi w przemyśle motoryzacyjnym. Sterowane komputerowo urządzenia i maszyny wiertnicze skracają maksymalnie czas produkcji, a przy tym zapewniają niezmiennie produkowane części o najwyższej jakości. Aktualny program produkcyjny obejmuje ponad 1500 różnego rodzaju części hamulcowych i elementów silnika, które są sprzedawane w ponad 60 krajach na całym świecie. Otto Zimmermann, w swoim zakładzie znajdującym się w Sinsheim produkuje zarówno standardowe części, jak i sportowe tarcze hamulcowe typu  cross-drilled oraz tarcze hamulcowe typu compound.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz ponad 2000 rozmaitych części do hamulców, produkowanych w zakładach Zimmermann. Ogromny wybór klocków czy tarczy hamulcowych o określonych parametrach technicznych sprawia, że każdy właściciel samochodu osobowego znajdzie idealne części zamienne, zapewniające bezpieczną jazdę. Produkty tej marki cenione są za zastosowanie optymalnych materiałów o stosunkowo niskim współczynniku przewodnictwa ciepła. Dzięki temu producent gwarantuje doskonałą wytrzymałość w zwykłych warunkach codziennego użytkowania pojazdu. Szukasz niezawodnych elementów do swojego samochodu? Poznaj pełną ofertą produktów dostępnych w naszym sklepie internetowym!

Szukasz tarcz lub klocków hamulcowych, które zastąpią zużyte elementy?

Zadbaj o bezpieczeństwo na drodze – wybierz produkty renomowanego producenta Zimmermann.

Sprawdź dostępne modele!