Wysyłka gratis
powyżej 300zł
Gwarancja
12 miesięcy
14 dni
Na zwrot
Wysyłka
w 24h
Profesjonalna
obsługa
100% produkty
oryginalne

Tarcze Hamulcowe DARK PERFORMANCE PREMIUM

Wróć

143,00 zł

286,00 zł

Na zamówienie:
czas realizacji 45-75 dni


Producent tarcz i klocków do samochodów - DARK


Oś tylna

sztuki

DB262

Informacje techniczne

Parametry:

Pełna

5

Wymiary:

253mm

33mm

10mm

Informacje o produkcie

DARK PREMIUM SERIESTarcze hamulcowe Dark Performance Premium, to tarcze gładkie najwyższej jakości. Jeżeli masz dosyć systematycznie pogarszającej się jakości tarcz od wiodących na rynku producentów i szukasz możliwie najlepszego zamiennika dla części oryginalnych, pozostając dalej przy tarczach gładkich, to Dark Performance Premium są właśnie dla ciebie. Nasza seria Premium to ta sama lub wyższa jakość, którą znajdziesz w produktach OE. Produkowane z najlepszych stopów, często wysokonawęglanych, co daje cichą i komfortową pracę bez wibracji. Każda tarcza podlega ścisłej kontroli w trakcie i po produkcji, włączając w to dynamiczne wyważanie, a sama produkcja odbywa się w najlepszych europejskich lub amerykańskich fabrykach. Wszystko po to, żebyś był w 100% pewien ich najwyższej jakości. Wszystkie tarcze Dark Performance Premium są pokryte specjalną, powłoką antykorozyjną, zapewniającą ponadprzeciętną ochronę i świetny wygląd na długie lata.

ULTRA HIGH CARBONUHC - Bazą wszystkich tarcz Ultra oraz niektórych Evo, Composite lub Premium jest specjalnie do tego zaprojektowany stop Ultra High Carbon z bardzo wysokim poziomem węgla oraz domieszkami chromu i molibdenu. Taki skład zapewnia lepsze przewodnictwo cieplne, redukując ryzyko pękania, zmniejsza zużycie tarczy i zapewnia bardziej cichą i komfortową pracę klocków hamulcowych.

DARK ELECTROSTATIC COATINGDEC - Czyli unikalna powłoka antykorozyjna zastosowana na tarczach Ultra. Dark Electrostatic Coating pokrywa nawet użebrowanie wewnątrz tarczy tworząc niebywałą ochronę przed warunkami atmosferycznymi. Ponad 300 godzin ekspozycji w komorze solnej bez śladu rdzy mówi samo za siebie. Fakt, że jest to powłoka elektrostatyczna sprawia, że ma równomierną grubość na całej powierzchni tarczy, a to ma bardzo duże znaczenie dla poprawnego montażu na piastach.

Dark Performance zostało założone przez grupę ludzi z wieloletnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej, znużonych zalewającymi rynek niskiej jakości, wyglądającymi tak samo częściami samochodowymi. Dark Performance przykłada ogromną wagę do jakości produktów, ich funkcjonalności i wyglądu.


Producent stara się, by każde rozwiązanie było jedyne w swoim rodzaju i lepsze niż wszystko inne, co można znaleźć na rynku. Każda nowinka techniczna, wzór, czy pomysł są głęboko przemyślane, a następnie przetestowane.


Dark Performance przykłada ogromną wagę do kontroli jakości i wprowadza ją na każdym możliwym etapie. Części nie są sprawdzane wybiórczo, jak to jest ogólnie przyjęte. Każdy pojedynczy produkt Dark Performance jest wymiarowany i osobno kontrolowany pod kątem najmniejszych wad. Cokolwiek co wzbudza cień wątpliwości jest natychmiast wycofywane z produkcji.

Dark Performance nie chodzi utartymi ścieżkami w zakresie designu, zawsze stara się aby ich produktów nie można było pomylić z żadnym innym - zarówno na półce, jak i na aucie. Każdą część projektują samodzielnie, nigdy nie zlecają tego na zewnątrz i nie pozostawiają tej kwestii przypadkowi.

Wszystko co tworzą ma tylko jeden cel - ma pomóc pojechać szybciej na torze i bezpieczniej na drodze. Pod tym względem nie uznają żadnych kompromisów.

strona producenta: www.dark-performance.com