Wysyłka gratis
powyżej 300zł
Gwarancja
12 miesięcy
14 dni
Na zwrot
Wysyłka
w 24h
Profesjonalna
obsługa
100% produkty
oryginalne

Klocki Hamulcowe FERODO PREMIER ECO-FRICTION

Wróć

101,00 zł

Dostępny w magazynie:
realizacja 24h


Producent tarcz i klocków do samochodów - Ferodo


Oś tylna

komplet/y

FDB878

Informacje techniczne

Informacje o produkcie

Ferodo po pięciu latach badań, podczas których przetestowało ponad 1500 różnych materiałów i 25 nowych elementów, zaprezentowało linię Eco-Friction. Klocki te charakteryzującą się równie dużą skutecznością co linia Premier, ale w składzie mieszanki ciernej nie jest już stosowana miedź co sprawia, że produkt jest bardzo ekologiczny. W klockach Ferodo Premier Eco-Friction, dzięki innowacyjnym rozwiązaniom zmniejszono emisję drobnych cząstek, oraz zapewniono mniejszy poziom hałasu. Warto przy tym zaznaczyć, że droga hamowania pozostała bez zmian w stosunku do linii Premier. Przed wprowadzeniem produktu na rynek był testowany w 6 modelach samochodów, gdzie uzyskano bardzo spójne wyniki skuteczności hamowania. Ferodo Premier Eco-Friction są godnym polecenia produktem dla osób, które poszukują produktów porównywalnych z klockami stosowanymi fabrycznie.

Ferodohamulce, klocki hamulcowe i wiele więcej

Ferodo to renomowana marka ciesząca się ponad 100-letnim doświadczeniem w dystrybucji niezawodnych części hamulcowych. Co ważne, dostarcza zarówno produkty na pierwszy montaż (OE), jak i aftermarketowe zamienniki wysokiej klasy. Na jakość asortymentu Ferodo wpływają przede wszystkim rozwój technologiczny, prace badawcze czy też niezliczone ilości testów drogowych, pozwalające na staranne dopracowywanie części. Pamiętaj, że inwestując w klocki Ferodo możesz wybierać spośród różnych klas produktów, stawiając na optymalne oraz najbardziej odpowiadające Twoim oczekiwaniom rozwiązania.

Dlaczego warto zdecydować się na produkty Ferodo?

Nie da się ukryć, że kiedy mowa o przemyśle motoryzacyjnym, dobrze jest wybierać sprawdzone i odpowiednio przetestowane rozwiązania. Ferodo jest uznaną marką w branży układów hamulcowych, która dostarcza wysokiej klasy części wiodącym producentom pojazdów z całego świata oraz na rynek części zamiennych. W związku z tym w naszym asortymencie znajdziesz starannie wyselekcjonowaną ofertę klocków, wyróżniających się precyzyjnym wykonaniem, niebywałą jakością oraz atrakcyjną ceną. Przekonaj się sam!