Wysyłka gratis
powyżej 300zł
Gwarancja
12 miesięcy
14 dni
Na zwrot
Wysyłka
w 24h
Profesjonalna
obsługa
100% produkty
oryginalne

Wróć Klocki Hamulcowe FERODO DS 2500

712,00 zł

FCP5099H

Mała ilość:
realizacja 24h


Oś przednia

komplet/y

Informacje techniczne

Informacje o produkcie

Ferodo DS2500 – przeznaczone są dla najbardziej wymagających kierowców drogowych – nie wymagają rozgrzewania, zatem nie występuje problem ze słabą skutecznością hamowania przy zimnym układzie hamulcowym. Temperatury stabilnej pracy klocków Ferodo DS2500 to od 0 do ok. 600 stopni Celsjusza – zapewnia to odpowiednią skuteczność hamowania nawet przy bardzo dynamicznym stylu jazdy oraz zapobiega nierównomiernemu wycieraniu/wichrowaniu tarcz i w konsekwencji biciu kierownicy przy hamowaniu. Klocki te posiadają akceptowalną żywotność, nie powodują przyspieszonego zużycia tarcz hamulcowych, zapewniają bardzo dobre wyczucie pedału hamulca. Klocki nie posiadają homologacji drogowej ECE-R90.

KLOCKI NIE POSIADAJĄ HOMOLOGACJI ECE-R90

Ferodohamulce, klocki hamulcowe i wiele więcej

Ferodo to renomowana marka ciesząca się ponad 100-letnim doświadczeniem w dystrybucji niezawodnych części hamulcowych. Co ważne, dostarcza zarówno produkty na pierwszy montaż (OE), jak i aftermarketowe zamienniki wysokiej klasy. Na jakość asortymentu Ferodo wpływają przede wszystkim rozwój technologiczny, prace badawcze czy też niezliczone ilości testów drogowych, pozwalające na staranne dopracowywanie części. Pamiętaj, że inwestując w klocki Ferodo możesz wybierać spośród różnych klas produktów, stawiając na optymalne oraz najbardziej odpowiadające Twoim oczekiwaniom rozwiązania.

Dlaczego warto zdecydować się na produkty Ferodo?

Nie da się ukryć, że kiedy mowa o przemyśle motoryzacyjnym, dobrze jest wybierać sprawdzone i odpowiednio przetestowane rozwiązania. Ferodo jest uznaną marką w branży układów hamulcowych, która dostarcza wysokiej klasy części wiodącym producentom pojazdów z całego świata oraz na rynek części zamiennych. W związku z tym w naszym asortymencie znajdziesz starannie wyselekcjonowaną ofertę klocków, wyróżniających się precyzyjnym wykonaniem, niebywałą jakością oraz atrakcyjną ceną. Przekonaj się sam!