Wysyłka gratis
powyżej 300zł
Gwarancja
12 miesięcy
14 dni
Na zwrot
Wysyłka
w 24h
Profesjonalna
obsługa
100% produkty
oryginalne

Wróć Tarcze Hamulcowe DARK PERFORMANCE COMPOSITE

736,00 zł

1 472,00 zł

DB1069C

Na zamówienie:
czas realizacji 30-60 dni


Oś przednia

sztuki

Informacje techniczne

Parametry:

Wentylowana

5

Wymiary:

348mm

77mm

30mm

Informacje o produkcie

DARK PERFORMANCE COMPOSITE SERIESTarcze hamulcowe Dark Performance Composite, to tarcze gładkie najwyższej jakości o kompozytowej konstrukcji. Dark Performance Composite to ta sama, najwyższa jakość, którą znajdziesz w serii Premium. Ich wyjątkowość polega na nietypowej konstrukcji. Są to tarcze, których element montażowy został wykonany z innego, lżejszego stopu i został połączony specjalnym systemem mocowań z żeliwnym rotorem na którym pracują klocki. Pozwala to istotnie zredukować masę tarczy, poprawiając tym samym prowadzenie auta i szybkość reakcji układu zawieszenia. W niektórych przypadkach zastosowany w naszych tarczach system mocowań zmniejsza również ryzyko ich deformacji pod wpływem wysokich temperaturach. Wszystkie tarcze Composite wyprodukowane są ze stopów wysokona węglanych, co daje cichą i komfortową pracę bez wibracji. Każda tarcza podlega ścisłej kontroli po produkcji, włącznie z jej dynamicznym wyważaniem, a sama produkcja odbywa się w najlepszych europejskich fabrykach. Wszystko po to, żebyś był w 100% pewien ich najwyższej jakości. Podobnie jak w serii Premium tarcze Dark Performance Composite pokryte są specjalną powłoką antykorozyjną, zapewniającą ponadprzeciętną ochronę i świetny wygląd na długie lata.

UHGUHC - Bazą wszystkich tarcz Ultra oraz niektórych Evo, Composite lub Premium jest specjalnie do tego zaprojektowany stop Ultra High Carbon z bardzo wysokim poziomem węgla oraz domieszkami chromu i molibdenu. Taki skład zapewnia lepsze przewodnictwo cieplne, redukując ryzyko pękania, zmniejsza zużycie tarczy i zapewnia bardziej cichą i komfortową pracę klocków hamulcowych.

DECDEC - Czyli unikalna powłoka antykorozyjna zastosowana na tarczach Ultra. Dark Electrostatic Coating pokrywa nawet użebrowanie wewnątrz tarczy tworząc niebywałą ochronę przed warunkami atmosferycznymi. Ponad 300 godzin ekspozycji w komorze solnej bez śladu rdzy mówi samo za siebie. Fakt, że jest to powłoka elektrostatyczna sprawia, że ma równomierną grubość na całej powierzchni tarczy, a to ma bardzo duże znaczenie dla poprawnego montażu na piastach.

Dark Performance zostało założone przez grupę ludzi z wieloletnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej, znużonych zalewającymi rynek niskiej jakości, wyglądającymi tak samo częściami samochodowymi. Dark Performance przykłada ogromną wagę do jakości produktów, ich funkcjonalności i wyglądu.


Producent stara się, by każde rozwiązanie było jedyne w swoim rodzaju i lepsze niż wszystko inne, co można znaleźć na rynku. Każda nowinka techniczna, wzór, czy pomysł są głęboko przemyślane, a następnie przetestowane.


Dark Performance przykłada ogromną wagę do kontroli jakości i wprowadza ją na każdym możliwym etapie. Części nie są sprawdzane wybiórczo, jak to jest ogólnie przyjęte. Każdy pojedynczy produkt Dark Performance jest wymiarowany i osobno kontrolowany pod kątem najmniejszych wad. Cokolwiek co wzbudza cień wątpliwości jest natychmiast wycofywane z produkcji.

Dark Performance nie chodzi utartymi ścieżkami w zakresie designu, zawsze stara się aby ich produktów nie można było pomylić z żadnym innym - zarówno na półce, jak i na aucie. Każdą część projektują samodzielnie, nigdy nie zlecają tego na zewnątrz i nie pozostawiają tej kwestii przypadkowi.

Wszystko co tworzą ma tylko jeden cel - ma pomóc pojechać szybciej na torze i bezpieczniej na drodze. Pod tym względem nie uznają żadnych kompromisów.

strona producenta: www.dark-performance.com