Wysyłka gratis
powyżej 300zł
Gwarancja
12 miesięcy
14 dni
Na zwrot
Wysyłka
w 24h
Profesjonalna
obsługa
100% produkty
oryginalne

Wróć Tarcze Hamulcowe DARK PERFORMANCE EVO

513,00 zł

1 026,00 zł

DB92093E

Na zamówienie:
czas realizacji 30-60 dni


Oś tylna

sztuki

Informacje techniczne

Parametry:

Wentylowana

5

Wymiary:

330mm

62mm

16mm

Informacje o produkcie

DARK PERFORMANCE EVOTarcze hamulcowe Dark Performance EVO, to produkt przeznaczony głownie do użytku drogowego, jako lepszej jakości zamiennik części oryginalnych. Jeżeli nie jest się zadowolony z hamulców w samochodzie, występują problemy z ich przegrzewaniem lub po prostu chcesz poprawić ich skuteczność, to jest to produkt idealny.

UHCUHC - Bazą wszystkich tarcz Ultra oraz niektórych Evo jest specjalnie do tego zaprojektowany stop Ultra High Carbon z bardzo wysokim poziomem węgla oraz domieszkami chromu i molibdenu. Taki skład zapewnia lepsze przewodnictwo cieplne, redukując ryzyko pękania, zmniejsza zużycie tarczy i zapewnia bardziej cichą i komfortową pracę klocków hamulcowych.

3 PATTERNS DESING DARK PERFORMANCE3PD - Jest to wzór, który został zastosowany na tarczach Evo - 3 Patterns Design, czyli siła trzech rozwiązań w jednej tarczy. Po co się ograniczać tylko do nacięć, otworów lub nawierceń, kiedy można mieć to wszystko na raz? Każdy z tych elementów wnosi swoje atuty: nacięcia - szybszą reakcję i skuteczność, otwory - lepsze i skuteczniejsze odprowadzanie ciepła, nawiercenia - redukcję poduszki gazowej między elementami ciernymi przy jednoczesnym braku osłabienia wrażliwych na pękanie fragmentów tarczy. Mało tego, nacięcia zostały zaprojektowane segmentowo, aby pracowały ciszej, otwory są od siebie odpowiednio oddalone, aby nie osłabiały struktury tarczy a nawiercenia są umiejscowione tak, aby zminimalizować ryzyko pękania. Wszystko ma swoje miejsce i swoje zadanie, nic nie zostało pozostawione dziełu przypadku. Połączenie nacięć, otworów i nawierceń daje kompletne i całościowe rozwiązanie w każdym aspekcie pracy tarczy. Segmentowe nacięcia, poprowadzone poza brzeg tarczy, pozwalają pracować klockom skutecznie i jednocześnie cicho, dając maksymalny efekt oczyszczania i usuwania z powierzchni roboczych pyłu, wody i zanieczyszczeń. Otwory zapewniają skuteczną wentylację i obniżają temperaturę roboczą tarczy, a nawiercenia zamiast otworów na brzegu tarczy dają odpowiedni poziom zabezpieczenia przed ich pękaniem. Wszystkie tarcze Evo pokryte są czarną powłoką pozwalającą im dłużej pracować bez rdzy.

DEPDEP - Na rynku można spotkać się z tarczami powierconymi jak ser szwajcarski, natomiast każdy otwór robi niewielki ubytek w masie tarczy i osłabia jej strukturę – jest to dziura na powierzchni roboczej tarczy. Im mniejsza odległość między dwoma otworami na tarczy lub pomiędzy otworem, a brzegiem tarczy, tym większe prawdopodobieństwo, że pod wpływem wysokich temperatur powstanie w tym miejscu pęknięcie. Dark Performance nie jest wrogiem wiercenia tarcz, wręcz przeciwnie - proces ten daje dużo zalet, ale ważne jest, żeby wiedzieć gdzie i w jaki sposób można tarczę przewiercić, aby jej nie osłabić. Rozwiązanie, które zostało nazwane Dimple Edge Pattern, zastępuje otwory położone najbliżej krawędzi tarczy nawierceniami. Tarcza nie traci nic na wyglądzie, dalej ma otwory wentylacyjne w środkowej części powierzchni roboczej, ale pozostaje mocniejsza. Wszystkie tarcze Dark Performance można montować w przeznaczonym do nich aucie bez żadnych modyfikacji. Jest to rozwiązanie typu plug&play - wystarczy wymiana tarcz na nowe, zamontowanie odpowiednich klocków i można cieszyć się topowymi hamulcami w służbie bezpieczeństwu. Cokolwiek zostanie wybrane jest gwarancją, że za jednym zamachem zostanie poprawiona zarówno skuteczność hamulców, jak i wygląd samochodu.

Dark Performance zostało założone przez grupę ludzi z wieloletnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej, znużonych zalewającymi rynek niskiej jakości, wyglądającymi tak samo częściami samochodowymi. Dark Performance przykłada ogromną wagę do jakości produktów, ich funkcjonalności i wyglądu.


Producent stara się, by każde rozwiązanie było jedyne w swoim rodzaju i lepsze niż wszystko inne, co można znaleźć na rynku. Każda nowinka techniczna, wzór, czy pomysł są głęboko przemyślane, a następnie przetestowane.


Dark Performance przykłada ogromną wagę do kontroli jakości i wprowadza ją na każdym możliwym etapie. Części nie są sprawdzane wybiórczo, jak to jest ogólnie przyjęte. Każdy pojedynczy produkt Dark Performance jest wymiarowany i osobno kontrolowany pod kątem najmniejszych wad. Cokolwiek co wzbudza cień wątpliwości jest natychmiast wycofywane z produkcji.

Dark Performance nie chodzi utartymi ścieżkami w zakresie designu, zawsze stara się aby ich produktów nie można było pomylić z żadnym innym - zarówno na półce, jak i na aucie. Każdą część projektują samodzielnie, nigdy nie zlecają tego na zewnątrz i nie pozostawiają tej kwestii przypadkowi.

Wszystko co tworzą ma tylko jeden cel - ma pomóc pojechać szybciej na torze i bezpieczniej na drodze. Pod tym względem nie uznają żadnych kompromisów.

strona producenta: www.dark-performance.com