Wysyłka gratis
powyżej 300zł
Gwarancja
12 miesięcy
14 dni
Na zwrot
Wysyłka
w 24h
Profesjonalna
obsługa
100% produkty
oryginalne

Tarcze Hamulcowe ZIMMERMANN FORMULA Z

Wróć
Obniżka! Tarcze Hamulcowe ZIMMERMANN FORMULA Z

1 987,41 zł

3 974,82 zł

-7%

2 137,00 zł brutto

Mała ilość:
realizacja 24h


Producent tarcz i klocków do samochodów - ZIMMERMANN


Oś przednia

sztuki

460.4534.70

Informacje techniczne

Sprzedawane jako prawa + lewa (460.4534.70 + 460.4535.70)

Zamiennik nr OE:

981 351 406 80 [PORSCHE]
981 351 406 81 [PORSCHE]
981 351 405 80 [PORSCHE]
981 351 405 81 [PORSCHE]

Parametry:

Wentylowana

5

Wymiary:

380mm

69mm

34mm

Informacje o produkcie

Nawiercana tarcza hamulcowa "Formula Z" firmy Zimmermann została zaprojektowana aby zapobiec spadkowi siły hamowania przy dużym obciążeniu mechanicznym i cieplnym. Konstrukcja dwuczęściowej tarczy "Formula Z" zapobiega powstawaniu zniekształceń i rys tworzących się przy wysokich temperaturach, charakteryzuje się też dużą oszczędnością wagi zmniejszająca ciężar nieresorowany. Ruchome mocowanie umożliwia rozprężanie poprzeczne tarczy przy względnie dużych obciążeniach, uniemożliwiając ekranowanie ciepła i zwiększając odporność na pęknięcia powstałe w wyniku działania temperatury-pomaga w tym również Optymalny układ kanałów wentylacyjnych. Wiercenie powierzchni ciernej tarcz ma na celu odprowadzenie gazów i pyłów powstałych podczas hamowania, a co za tym idzie zwiększenie w znacznym stopniu skuteczności hamulców. Tarcze Zimmermann "Formula Z" są kompatybilne w stosunku 1:1 do fabrycznych tarcz, zatem nie są wymagane jakiekolwiek zmiany czy ingerencje w układ hamulcowy.

COAT Z - Firma Otto Zimmermann oferuje ekskluzywne tarcze hamulcowe w wersji z powłoką antykorozyjną o nazwie "Coat Z - Anti - Corrosion". Dzięki zastosowanej powłoce tarcza nie ulega szybkiej korozji w miejscach w których nie styka się z klockiem hamulcowym dzięki czemu dłużej wygląda jak nowa. Niniejszym zaspokaja potrzebę uzyskania bardziej atrakcyjnego wyglądu. 

Zimmermann – producent solidnych tarcz i klocków hamulcowych

Od ponad 50 lat Otto Zimmermann opracowuje, produkuje i sprzedaje wysokiej jakości części samochodowe przeznaczone dla zakładów motoryzacyjnych oraz na wolny rynek części zamiennych. Od czasu przeniesienia siedziby z Eppingen do Sinsheim w 1990 Otto Zimmermann GmbH systematycznie rozszerza swoją bazę administracyjną, moce produkcyjne i powierzchnię magazynową, która wynosi dziś ponad 17 000 metrów kwadratowych. Początek XXI wieku przyniósł firmie sukces w postaci Otto Zimmermann Truck – marki, która od tego momentu odpowiedzialna była wyłącznie za produkcję części do pojazdów dostawczych.

Dziś firma Otto Zimmermann to wciąż gigant produkcyjny, który stale umacnia swoją pozycję na rynku. Części pochodzące z ostatnich linii produkcyjnych wykonywane są zgodnie z najwyższymi standardami stosowanymi w przemyśle motoryzacyjnym. Sterowane komputerowo urządzenia i maszyny wiertnicze skracają maksymalnie czas produkcji, a przy tym zapewniają niezmiennie produkowane części o najwyższej jakości. Aktualny program produkcyjny obejmuje ponad 1500 różnego rodzaju części hamulcowych i elementów silnika, które są sprzedawane w ponad 60 krajach na całym świecie. Otto Zimmermann, w swoim zakładzie znajdującym się w Sinsheim produkuje zarówno standardowe części, jak i sportowe tarcze hamulcowe typu  cross-drilled oraz tarcze hamulcowe typu compound.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz ponad 2000 rozmaitych części do hamulców, produkowanych w zakładach Zimmermann. Ogromny wybór klocków czy tarczy hamulcowych o określonych parametrach technicznych sprawia, że każdy właściciel samochodu osobowego znajdzie idealne części zamienne, zapewniające bezpieczną jazdę. Produkty tej marki cenione są za zastosowanie optymalnych materiałów o stosunkowo niskim współczynniku przewodnictwa ciepła. Dzięki temu producent gwarantuje doskonałą wytrzymałość w zwykłych warunkach codziennego użytkowania pojazdu. Szukasz niezawodnych elementów do swojego samochodu? Poznaj pełną ofertą produktów dostępnych w naszym sklepie internetowym!

Szukasz tarcz lub klocków hamulcowych, które zastąpią zużyte elementy?

Zadbaj o bezpieczeństwo na drodze – wybierz produkty renomowanego producenta Zimmermann.

Sprawdź dostępne modele!