Wysyłka gratis
powyżej 300zł
Gwarancja
12 miesięcy
14 dni
Na zwrot
Wysyłka
w 24h
Profesjonalna
obsługa
100% produkty
oryginalne

Wróć Klocki Hamulcowe ATE CERAMIC

267,00 zł

13.0470-5600.2

Dostępny w magazynie:
realizacja 24h


Oś przednia

komplet/y

Informacje techniczne

Informacje o produkcie

Ceramiczne klocki od ATE – dlaczego warto?

Ceramiczne klocki hamulcowe ATE – lidera wśród producentów komponentów do układu hamulcowego – dzięki zastosowaniu najnowszej technologii, są znacznie mniej podatne na pylenie i ścieranie. Można to zobaczyć, porównując czystość felg samochodu przed oraz po wymianie. Zwiększona żywotność klocków to niższe koszty eksploatacji i rzadsze wizyty w serwisie. Kolejną zaletą niewątpliwie jest cichsza praca, dzięki czemu redukujemy do minimum dyskomfort związany z dźwiękami wydawanymi przez samochód na drodze hamowania. Brak pisku czy stukotu wyraźnie poprawia jakość użytkowania pojazdu. Klocki Ate Ceramic zostały zaprojektowane do pracy z gładkimi tarczami hamulcowymi, takimi jak Ate Original. Mieszanka Ceramic wykazuje się odpornością na przegrzewanie oraz skutecznością hamowania na poziomie klocków stosowanych fabrycznie.

Klocków Ate Ceramic nie należy mylić ze sportowymi układami ceramicznymi! Są to bardzo dobre klocki do codziennej jazdy.

ATE – lider wśród producentów tarcz hamulcowych oraz innych części do samochodów

ATE, niemiecka firma od lat zajmująca się produkcją wysokiej jakości komponentów do układu hamulcowego, w tym klocków i tarcz. Na rynku zamienników zajmuje pierwsze miejsce w Niemczech a drugie w Europie. Fabrykę założono na przełomie XIX oraz XX wieku przez Alfreda Tevesa i ATE szybko stało się cenioną, szanowaną marką. O zaawansowaniu produktów ATE świadczy ilość typów mieszanek klocków hamulcowych pozostających w ciągłej produkcji. Jest ich aż 160, a wszystko po to, żeby zawsze mieć pewność, że gdy wybieramy produkt ATE, będzie on identyczny lub lepszy jakościowo od produktu fabrycznego.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TecIdentify

TecIdentify został wprowadzony w grupie ATE z powodu zalewających Europę nieoryginalnych produktów. Dzięki zastosowaniu zabezpieczenia w postaci unikalnego kodu oraz hologramu można w prosty sposób odróżnić niskiej jakości części od markowych produktów Ate. Wszystkie artykuły sprzedawane w naszym sklepie posiadają wyżej wymienione zabezpieczenia, dzięki temu możecie mieć Państwo stuprocentową pewność, że otrzymacie pełnowartościowe, oryginalne produkty Ate.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Niezależnie od tego, czy w swoim samochodzie posiadasz hamulce bębnowe, czy tarczowe, firma ATE zadbała o to, byś do każdego z tych typów dobrał części najwyższej jakości. Zwracając uwagę na łatwość montażu, nigdy nie zapomina o najważniejszym – bezpieczeństwie użytkowników. Badania wykazały, że podczas produkcji części, ATE przewyższa ustalone normy ECE-R90, dlatego ich produkty są jednymi z najchętniej wybieranych komponentów układu hamulcowego w Europie.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hamulce ATE – części zamienne i zestawy, które poprawią dynamikę Twojego samochodu

Zachęcamy do zakupu klocków i tarcz hamulcowych oraz pozostałych części od ATE – wiodącego producenta na rynku europejskim. Zabezpieczenie TecIdentify które posiadają  oryginalne produkty marki Ate zakupione w naszym sklepie,  dzięki któremu możesz mieć pewność, że układ hamulcowy powierzyłeś ekspertom.

Zapraszamy!