Wysyłka gratis
powyżej 300zł
Gwarancja
12 miesięcy
14 dni
Na zwrot
Wysyłka
w 24h
Profesjonalna
obsługa
100% produkty
oryginalne

Wróć Tarcze Hamulcowe BREMBO MAX

107,00 zł

214,00 zł

08.7627.75

Dostępny w magazynie:
realizacja 24h


Oś tylna

sztuki

Informacje techniczne

Parametry:

Pełna

5

Wymiary:

264mm

41mm

10mm

Informacje o produkcie

Tarcze Brembo Max zostały stworzone w celu poprawy skuteczności hamulów. Nacięcia, które posiadają tarcze, zwiększają wydajność hamulów szczególnie podczas deszczu - odprowadzają one wilgoć i parę wodną, dzięki czemu współczynnik tarcia jest zawsze na wyskoim poziomie. Dodatkową funkcją nacięć jest oczyszczanie okładziny ciernej klocka, oraz odprowadzanie gorących gazów powstających podczas hamowania. Dzięki temu zjawisko fadingu hamulów nie występuje tak szybko jak w przypadku tarcz gładkich. Oczywiście nie należy zapominać o doborze odpowiednich klocków hamulcowych które mają kolosalne znacznie dla wyrzymałości i skuteczności układu hamulcowego. Jedno nacięcie jest znacznikiem zużycia tarczy - jeżeli przestaje być widoczne oznacza to konieczność wymiany tarcz. Pomimo wytarcia znacznika system nadal będzie spełniał swoje zadanie dzieki pozostałym nacięciom.

HCHigh Carbon - Tarcze wykonane z żeliwa wysokonawęglanego charakteryzują się znacznie bardziej cichą pracą w stosunku do tarcz wykonanych ze standardowego żeliwa. Dodatkowo tarcze wysokonawęglane są bardziej odporne na wichrowanie, a także wykazują większą stabilność termiczną przez co skracają drogę hamowania. W wersji high carbon są dostępne wybrane referencje, o to czy dana tarcza posiada HC należy zapytać sprzedawcy.

PVTPVT (pillar venting technology) - Opatentowana przez firmę Brembo wentylacja PVT poprawia skuteczność chłodzenia tarcz hamulcowych nawet o 40% w stosunku do tarcz z tradycyjną, żebrową wentylacją. Dzięki temu tarcze są bardziej odporne na odkształcenia termiczne oraz pękanie. W wentylację PVT wyposażone są tylko wybrane referencje, o to czy dana tarcza posiada wentylację PVT należy zapytać sprzedawcy.

UVTarcze hamulcowe Brembo pokrywane są specjalną powłoką antykorozyjną. Wszystkie miejsca które nie mają kontaktu z klockiem hamulcowym są zabezpieczone antykorozyjnie, przez co tarcze dłużej wyglądają jak nowe. Tarcze lakierowane nie wymagają odtłuszczania przy montażu, dzięki czemu ich montaż jest szybszy i mniej kosztowny. Lakierowane są tylko wybrane referencje, o to czy dana tarcza jest z powłoką antykorozyjną należy zapytać sprzedawcy.

Brembo - produkuje tarcze hamulcowe od 1964r. Jest to jedna z najbardziej uznanych marek w motoryzacji. Jeżeli zapytasz kogoś o firmę produkującą hamulce od razu na myśl przychodzi Brembo. Brembo to doświadczenie wyniesione z najwyższej klasy sportów motorowych wprost do Państwa samochodu. Stosując produkty marki Brembo mamy pewność, że zostały one wykonane z najwyższą starannością i zaprojektowane przez zespół najlepszych specjalistów w tej dziedzinie. Aktualnie produkty Brembo w dużej mierze wytwarzane są w nowo oddanej fabryce Brembo w Dąbrowie Górniczej - nowoczesny sprzęt używany do produkcji zapewnia doskonałą jakość produktów.