Wysyłka gratis
powyżej 300zł
Gwarancja
12 miesięcy
14 dni
Na zwrot
Wysyłka
w 24h
Profesjonalna
obsługa
100% produkty
oryginalne

Tarcze Hamulcowe BREMBO MAX

Wróć
Obniżka! Tarcze Hamulcowe BREMBO MAX

128,25 zł

256,50 zł

-5%

135,00 zł brutto

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 125,40 zł

Dostępny w magazynie:
realizacja 24h


Producent tarcz i klocków do samochodów - Brembo


Oś tylna

sztuki

08.7626.75

Informacje techniczne

Parametry:

Pełna

4

Wymiary:

240mm

42mm

10mm

Informacje o produkcie

Tarcze Brembo Max zostały stworzone w celu poprawy skuteczności hamulców. Nacięcia, które posiadają tarcze, zwiększają wydajność hamulców szczególnie podczas deszczu - odprowadzają one wilgoć i parę wodną, dzięki czemu współczynnik tarcia jest zawsze na wyskoim poziomie. Dodatkową funkcją nacięć jest oczyszczanie okładziny ciernej klocka, oraz odprowadzanie gorących gazów powstających podczas hamowania. Dzięki temu zjawisko fadingu hamulców nie występuje tak szybko jak w przypadku tarcz gładkich. Oczywiście nie należy zapominać o doborze odpowiednich klocków hamulcowych które mają kolosalne znacznie dla wytrzymałości i skuteczności układu hamulcowego. Jedno nacięcie jest znacznikiem zużycia tarczy - jeżeli przestaje być widoczne oznacza to konieczność wymiany tarcz. Pomimo wytarcia znacznika system nadal będzie spełniał swoje zadanie dzięki pozostałym nacięciom.

HCHigh Carbon - Tarcze wykonane z żeliwa wysoko nawęglanego charakteryzują się znacznie bardziej cichą pracą w stosunku do tarcz wykonanych ze standardowego żeliwa. Dodatkowo tarcze wysoko nawęglane są bardziej odporne na wichrowanie, a także wykazują większą stabilność termiczną przez co skracają drogę hamowania. W wersji high carbon są dostępne wybrane referencje, o to czy dana tarcza posiada HC należy zapytać sprzedawcy.

PVTPVT (pillar venting technology) - Opatentowana przez firmę Brembo wentylacja PVT poprawia skuteczność chłodzenia tarcz hamulcowych nawet o 40% w stosunku do tarcz z tradycyjną, żebrową wentylacją. Dzięki temu tarcze są bardziej odporne na odkształcenia termiczne oraz pękanie. W wentylację PVT wyposażone są tylko wybrane referencje, o to czy dana tarcza posiada wentylację PVT należy zapytać sprzedawcy.

UVTarcze hamulcowe Brembo pokrywane są specjalną powłoką antykorozyjną. Wszystkie miejsca które nie mają kontaktu z klockiem hamulcowym są zabezpieczone antykorozyjnie, przez co tarcze dłużej wyglądają jak nowe. Tarcze lakierowane nie wymagają odtłuszczania przy montażu, dzięki czemu ich montaż jest szybszy i mniej kosztowny. Lakierowane są tylko wybrane referencje, o to czy dana tarcza jest z powłoką antykorozyjną należy zapytać sprzedawcy.

Dlaczego warto postawić na tarcze i klocki hamulcowe Brembo?

Brembo to producent z wieloletnim doświadczeniem. Od 1964 roku jest to jedna z najbardziej cenionych przez Klientów marek motoryzacyjnych, której produkty zna każdy kierowca. Doświadczenie w tworzeniu klocków hamulcowych czy tarcz zostało zbudowane podczas współpracy z osobami zajmującymi się sportami motorowymi, dzięki czemu produkty Brembo spełniają wymagania Klientów ceniących jakość, trwałość i skuteczność.

Brembo – produkty stworzone w oparciu o najwyższe standardy.

Produkty Brembo zostały zaprojektowane przez fachowców w dziedzinie motoryzacji oraz wykonane z najwyższą starannością. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi, zapewniającemu najwyższą jakość produkcji Klienci mogą mieć pewność, że otrzymują klocki i tarcze, które zagwarantują bezpieczeństwo podczas hamowania.

Jeśli szukają Państwo zaufanego dostawcy tarcz i klocków hamulcowych na oś przednią lub tylną marki Brembo – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, dokładając starań, aby spełnić oczekiwania Klientów poszukujących najwyższej klasy rozwiązań.