Wysyłka gratis
powyżej 300zł
Gwarancja
12 miesięcy
14 dni
Na zwrot
Wysyłka
w 24h
Profesjonalna
obsługa
100% produkty
oryginalne

Tarcze Hamulcowe ATE STANDARD

Wróć
Obniżka! Tarcze Hamulcowe ATE STANDARD

148,20 zł

296,40 zł

-5%

156,00 zł brutto

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 151,05 zł

Dostępny w magazynie:
realizacja 24h


Producent tarcz i klocków do samochodów - ATE


Oś tylna

sztuki

24.0110-0291.1

Informacje techniczne

Parametry:

Pełna

4

Wymiary:

264mm

42mm

10mm

Informacje o produkcie

Tarcze hamulcowe ATE - idealne dla Twojego samochodu

ATE produkuje tarcze hamulcowe oraz inne części dla większości marek samochodów dostępnych na rynku europejskim. Dlatego możesz mieć pewność, że wybierając tarczę od ATE Original, otrzymujesz produkt przystosowany specjalnie do Twojego samochodu. Warte uwagi są tarcze wysokonawęklane HC, które podwyższają komfort jazdy i skracają drogę hamowania. Mieszanki materiałów, z których wykonywane są części od ATE, a także cała technologia produkcji, zorientowane są na bezpieczeństwo oraz satysfakcję z użytkowania pojazdu. Dla właścicieli samochodów cieszących się większą mocą producent zaprojektował specjalną linię tarcz hamulcowych PowerDisc – dbając w tym przypadku o specjalny, sportowy design.

ATE – lider wśród producentów tarcz hamulcowych oraz innych części do samochodów

ATE, niemiecka firma od lat zajmująca się produkcją wysokiej jakości komponentów do układu hamulcowego, w tym klocków i tarcz. Na rynku zamienników zajmuje pierwsze miejsce w Niemczech a drugie w Europie. Fabrykę założono na przełomie XIX oraz XX wieku przez Alfreda Tevesa i ATE szybko stało się cenioną, szanowaną marką. O zaawansowaniu produktów ATE świadczy ilość typów mieszanek klocków hamulcowych pozostających w ciągłej produkcji. Jest ich aż 160, a wszystko po to, żeby zawsze mieć pewność, że gdy wybieramy produkt ATE, będzie on identyczny lub lepszy jakościowo od produktu fabrycznego.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TecIdentify

TecIdentify został wprowadzony w grupie ATE z powodu zalewających Europę nieoryginalnych produktów. Dzięki zastosowaniu zabezpieczenia w postaci unikalnego kodu oraz hologramu można w prosty sposób odróżnić niskiej jakości części od markowych produktów Ate. Wszystkie artykuły sprzedawane w naszym sklepie posiadają wyżej wymienione zabezpieczenia, dzięki temu możecie mieć Państwo stuprocentową pewność, że otrzymacie pełnowartościowe, oryginalne produkty Ate.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Niezależnie od tego, czy w swoim samochodzie posiadasz hamulce bębnowe, czy tarczowe, firma ATE zadbała o to, byś do każdego z tych typów dobrał części najwyższej jakości. Zwracając uwagę na łatwość montażu, nigdy nie zapomina o najważniejszym – bezpieczeństwie użytkowników. Badania wykazały, że podczas produkcji części, ATE przewyższa ustalone normy ECE-R90, dlatego ich produkty są jednymi z najchętniej wybieranych komponentów układu hamulcowego w Europie.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hamulce ATE – części zamienne i zestawy, które poprawią dynamikę Twojego samochodu

Zachęcamy do zakupu klocków i tarcz hamulcowych oraz pozostałych części od ATE – wiodącego producenta na rynku europejskim. Zabezpieczenie TecIdentify które posiadają  oryginalne produkty marki Ate zakupione w naszym sklepie,  dzięki któremu możesz mieć pewność, że układ hamulcowy powierzyłeś ekspertom.

Zapraszamy!