Wysyłka gratis
powyżej 300zł
Gwarancja
12 miesięcy
14 dni
Na zwrot
Wysyłka
w 24h
Profesjonalna
obsługa
100% produkty
oryginalne

Klocki Hamulcowe ATE ORIGINAL

Wróć
Obniżka! Klocki Hamulcowe ATE ORIGINAL

62,70 zł

-5%

66,00 zł brutto

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 62,70 zł

Dostępny w magazynie:
realizacja 24h


Producent tarcz i klocków do samochodów - ATE


Oś tylna

komplet/y

13.0460-4043.2

Informacje techniczne

Informacje o produkcie

Klocki ATE – części które poprawią hamulce Twojego samochodu!

Klocki hamulcowe ATE Original to produkty najwyższej jakości. Świadczy o tym fakt, że są one wykorzystywane przez wielu producentów samochodów jako fabryczne wyposażenie. Produkty ATE znacznie przewyższają normę ECE-R90 w której zapisane są parametry jakie muszą spełniać klocki hamulcowe. Dodatkowo należy wspomnieć, że wewnętrzne specyfikacje ATE są znacznie bardziej restrykcyjne niż dyrektywa ECE. Kupując klocki ATE ma się pewność, że jakość hamowania będzie taka sama lub wyższa niż na produktach fabrycznych.

ATE – lider wśród producentów tarcz hamulcowych oraz innych części do samochodów

ATE, niemiecka firma od lat zajmująca się produkcją wysokiej jakości komponentów do układu hamulcowego, w tym klocków i tarcz. Na rynku zamienników zajmuje pierwsze miejsce w Niemczech a drugie w Europie. Fabrykę założono na przełomie XIX oraz XX wieku przez Alfreda Tevesa i ATE szybko stało się cenioną, szanowaną marką. O zaawansowaniu produktów ATE świadczy ilość typów mieszanek klocków hamulcowych pozostających w ciągłej produkcji. Jest ich aż 160, a wszystko po to, żeby zawsze mieć pewność, że gdy wybieramy produkt ATE, będzie on identyczny lub lepszy jakościowo od produktu fabrycznego.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TecIdentify

TecIdentify został wprowadzony w grupie ATE z powodu zalewających Europę nieoryginalnych produktów. Dzięki zastosowaniu zabezpieczenia w postaci unikalnego kodu oraz hologramu można w prosty sposób odróżnić niskiej jakości części od markowych produktów Ate. Wszystkie artykuły sprzedawane w naszym sklepie posiadają wyżej wymienione zabezpieczenia, dzięki temu możecie mieć Państwo stuprocentową pewność, że otrzymacie pełnowartościowe, oryginalne produkty Ate.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Niezależnie od tego, czy w swoim samochodzie posiadasz hamulce bębnowe, czy tarczowe, firma ATE zadbała o to, byś do każdego z tych typów dobrał części najwyższej jakości. Zwracając uwagę na łatwość montażu, nigdy nie zapomina o najważniejszym – bezpieczeństwie użytkowników. Badania wykazały, że podczas produkcji części, ATE przewyższa ustalone normy ECE-R90, dlatego ich produkty są jednymi z najchętniej wybieranych komponentów układu hamulcowego w Europie.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hamulce ATE – części zamienne i zestawy, które poprawią dynamikę Twojego samochodu

Zachęcamy do zakupu klocków i tarcz hamulcowych oraz pozostałych części od ATE – wiodącego producenta na rynku europejskim. Zabezpieczenie TecIdentify które posiadają  oryginalne produkty marki Ate zakupione w naszym sklepie,  dzięki któremu możesz mieć pewność, że układ hamulcowy powierzyłeś ekspertom.

Zapraszamy!