Wysyłka gratis
powyżej 300zł
Gwarancja
12 miesięcy
14 dni
Na zwrot
Wysyłka
w 24h
Profesjonalna
obsługa
100% produkty
oryginalne

Tarcze Hamulcowe EBC STANDARD

Wróć

1 026,00 zł

2 052,00 zł

Na zamówienie:
czas realizacji 14-21 dni


Producent tarcz i klocków do samochodów - EBC BRAKES


Oś tylna

sztuki

D1771

Informacje techniczne

Parametry:

Wentylowana

5

Wymiary:

350mm

52mm

26mm

Informacje o produkcie

Tarcze hamulcowe EBC Standard produkowane są z wysokiej jakości stali z dodatkiem miedzi. Pozwala to osiągnąć lepsze przewodzenie i odprowadzanie ciepła oraz przedłuża przebieg tarczy. Seria Standard posiada najwyższy dostępny na rynku stopień jakości i czystości materiału. Wszystkie tarcze EBC Standard produkowane są w Wielkiej Brytanii i przechodzą przez najbardziej rygorystyczne testy jakościowe aby mogły sprostać eksploatacji nawet w ciężkich warunkach. EBC Standard można stosować zarówno z klockami oryginalnymi jak i sportowymi - gdy naszym celem jest poprawa skuteczności układu hamulcowego.

Hamulce renomowanej marki EBC Brakes

Klocki i tarcze hamulcowe, których producentem jest grupa EBC Brakes. Firma powstała w 1978 roku, od samego początku stając się pionierem w produkcji hamulców do motocykli. Dekadę później była to już czołowa marka na świecie specjalizująca się w wytwarzaniu rozmaitych komponentów do układów hamowania. Kiedy grupa EBC Brakes została liderem na rynku klocków oraz tarcz hamulcowych do motocykli, postanowiono rozszerzyć zakres działalności. Rozpoczęto zatem produkcję hamulców do samochodów osobowych, wyścigowych i rajdowych, a także ciężarówek, autobusów, rowerów górskich czy lokomotyw. Dziś grupa EBC Brakes posiada fabryki w Northampton i Bristolu w Wielkiej Brytanii oraz Cleveland w USA, dostarczając produkty Klientom na całym świecie.

W naszym sklepie oferujemy Państwu szeroką gamę klocków i tarcz hamulcowych EBC Brakes stanowiących gwarancję najwyższej jakości wykonania, a tym samym niezawodności. Do produkcji proponowanych hamulców wykorzystano starannie wyselekcjonowane materiały, tworząc komponenty spełniające najwyższe normy bezpieczeństwa. Tarcze i klocki hamulcowe EBC stanowią znakomity zamiennik fabrycznych części. 

Oferta klocków i tarcz hamulcowych EBC Brakes

Oferta naszego sklepu obejmuje klocki i tarcze hamulcowe firmy EBC Brakes, które idealnie nadają się do różnego rodzaju aut. Proponujemy części spełniające najbardziej rygorystyczne normy, dzięki czemu bez wątpienia spełnią oczekiwania każdego kierowcy. Ponadto przy zamówieniach przekraczających 300 zł zapewniamy darmową wysyłkę.

Zapraszamy do zakupu tarcz i klocków hamulcowych EBC Brakes w naszym sklepie!